CDH2D09BNP-2R4MC
CDH2D09BNP-2R4MC Sumida America Components Inc.
CDH2D09B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.4UH 1.18A 160 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH2D09BNP-2R4MC Виробник : Sumida CDH2D09B-845003.pdf Fixed Inductors 2.4uH 1.0A .128ohms