CDH2D09BNP-3R3MC
CDH2D09BNP-3R3MC Sumida America Components Inc.
CDH2D09B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 3.3UH 1.06A 188 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH2D09BNP-3R3MC Виробник : Sumida CDH2D09B-845003.pdf Fixed Inductors 3.3uH 0.85A 0.15ohms