CDH2D09BNP-4R7MC
CDH2D09BNP-4R7MC Sumida America Components Inc.
CDH2D09B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 850MA 273 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH2D09BNP-4R7MC Виробник : SUMIDA CDH2D09B.pdf 06+ROHS SMD
на замовлення 3000 шт:
CDH2D09BNP-4R7MC CDH2D09BNP-4R7MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH2D09B.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 850MA 273 MOHM
товару немає в наявності
товару немає в наявності
CDH2D09BNP-4R7MC Виробник : Sumida CDH2D09B-845003.pdf Fixed Inductors 4.7uH 0.7A 0.218ohms