CDH2D09BNP-6R4MC
CDH2D09BNP-6R4MC Sumida America Components Inc.
CDH2D09B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 6.4UH 640MA 400 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH2D09BNP-6R4MC Виробник : Sumida CDH2D09B-845003.pdf Fixed Inductors 6.4uH 0.6A 0.32ohms