CDH2D09SNP-100MC
CDH2D09SNP-100MC Sumida America Components Inc.
CDH2D09S,2D09B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 360MA 830 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH2D09SNP-100MC CDH2D09SNP-100MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH2D09S,2D09B.pdf Description: FIXED IND 10UH 360MA 830 MOHM
товару немає в наявності