CDH2D09SNP-2R4MC
CDH2D09SNP-2R4MC Sumida America Components Inc.
CDH2D09S,2D09B.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.4UH 780MA 195 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH2D09SNP-2R4MC CDH2D09SNP-2R4MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH2D09S,2D09B.pdf Description: FIXED IND 2.4UH 780MA 195 MOHM