CDH37D10SLDNP-100MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.05A 335.3 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 0.64A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH37D10SLDNP-100MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH37D10SLDNP-100MC Виробник : Sumida Fixed Inductors 10uH 0.64A SMD PWR IND UNSHIELD