CDH37D10SLDNP-150MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 850MA 468.6 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 0.59A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH37D10SLDNP-150MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH37D10SLDNP-150MC Виробник : Sumida Fixed Inductors 15uH 0.59A SMD PWR IND UNSHIELD