CDH37D10SLDNP-1R0MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 2.55A 47.3 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1uH 2.2A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH37D10SLDNP-1R0MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH37D10SLDNP-1R0MC Виробник : Sumida Fixed Inductors 1uH 2.2A SMD PWR IND UNSHIELD