CDH37D10SLDNP-1R5MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 2.45A 57.4 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 1.5uH 1.8A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH37D10SLDNP-1R5MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH37D10SLDNP-1R5MC Виробник : Sumida Fixed Inductors 1.5uH 1.8A SMD PWR IND UNSHIELD