CDH37D10SLDNP-220MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 720MA 722.1 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 0.49A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH37D10SLDNP-220MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH37D10SLDNP-220MC Виробник : Sumida Fixed Inductors 22uH 0.49A SMD PWR IND UNSHIELD