CDH37D10SLDNP-470MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 450MA 1.63OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.146" W (4.00mm x 3.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 1.63Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 340mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 450 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 47UH 450MA 1.63OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.146" W (4.00mm x 3.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 1.63Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 340mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 450 mA.
Інші пропозиції CDH37D10SLDNP-470MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH37D10SLDNP-470MC Виробник : Sumida Fixed Inductors 47uH 0.34A SMD PWR IND UNSHIELD