CDH37D10SLDNP-5R6MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 1.35A 197.9 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 5.6uH 0.96A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH37D10SLDNP-5R6MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH37D10SLDNP-5R6MC Виробник : Sumida Fixed Inductors 5.6uH 0.96A SMD PWR IND UNSHIELD