CDH37D10SLDNP-8R2MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 1.13A 279.1 MOHM
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 8.2uH 0.76A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH37D10SLDNP-8R2MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH37D10SLDNP-8R2MC Виробник : Sumida Fixed Inductors 8.2uH 0.76A SMD PWR IND UNSHIELD