Продукція > CDH > CDH38D09NP-4R7MC
CDH38D09NP-4R7MC
CDH38D09,38D09SHP,LD.pdf
Виробник:
на замовлення 9795 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 950MA 300MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 300mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 950 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D09NP-4R7MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH38D09,38D09SHP,LD.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 950MA 300MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 300mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 950 mA