CDH38D11SLDNP-100MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11SLD.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 780MA 336MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 336mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 640mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 780 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 780MA 336MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 336mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 640mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 780 mA.
Інші пропозиції CDH38D11SLDNP-100MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SLDNP-100MC Виробник : Sumida CDH38D11S_38D11SLD-523424.pdf Power Inductors - SMD 10uH 0.64A SMD PWR IND UNSHIELD