CDH38D11SLDNP-150MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11SLD.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 670MA 490 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 0.52A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SLDNP-150MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SLDNP-150MC Виробник : Sumida CDH38D11S,38D11SLD-523424.pdf Fixed Inductors 15uH 0.52A SMD PWR IND UNSHIELD