CDH38D11SLDNP-1R4MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11SLD.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1.4UH 2.7A 55 MOHM SMD
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 1.4uH 1.8A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SLDNP-1R4MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SLDNP-1R4MC Виробник : Sumida CDH38D11SLD.pdf Power Inductors - SMD 1.4uH 1.8A SMD PWR IND UNSHIELD