CDH38D11SLDNP-2R4MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11SLD.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.4UH 1.88A 93.8 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 2.4uH 1.3A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SLDNP-2R4MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SLDNP-2R4MC Виробник : Sumida CDH38D11S_38D11SLD-523424.pdf Power Inductors - SMD 2.4uH 1.3A SMD PWR IND UNSHIELD