CDH38D11SLDNP-4R2MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11SLD.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.2UH 1.41A 135.6 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 4.2uH 1A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SLDNP-4R2MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SLDNP-4R2MC Виробник : Sumida CDH38D11S_38D11SLD-523424.pdf Power Inductors - SMD 4.2uH 1A SMD PWR IND UNSHIELD