Продукція > SUMIDA > CDH38D11SLDNP-5R8MC
CDH38D11SLDNP-5R8MC
CDH38D11SLDNP-5R8MC Sumida
CDH38D11SLD.pdf
Виробник: Sumida
Power Inductors - SMD 5.8uH 0.84A SMD PWR IND UNSHIELD
на замовлення 1358 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SLDNP-5R8MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH38D11SLD.pdf Description: FIXED IND 5.8UH 1.25A 182.4 MOHM