CDH38D11SLDNP-8R2MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11SLD.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 8.2UH 860MA 252 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 8.2uH 0.7A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SLDNP-8R2MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SLDNP-8R2MC Виробник : Sumida CDH38D11S_38D11SLD-523424.pdf Power Inductors - SMD 8.2uH 0.7A SMD PWR IND UNSHIELD