CDH38D11SNP-100MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11S.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 820MA 440 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 0.82A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SNP-100MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SNP-100MC Виробник : Sumida CDH38D11S,38D11SLD-523424.pdf Fixed Inductors 10uH 0.82A SMD PWR IND UNSHIELD