CDH38D11SNP-1R0MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11S.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 1UH 2.85A 48.8 MOHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 1uH 2.8A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SNP-1R0MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SNP-1R0MC Виробник : Sumida CDH38D11S_38D11SLD-523424.pdf Power Inductors - SMD 1uH 2.8A SMD PWR IND UNSHIELD