CDH38D11SNP-2R7MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11S.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.7UH 1.56A 121.2 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.7uH 1.56A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SNP-2R7MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SNP-2R7MC Виробник : Sumida CDH38D11S,38D11SLD-523424.pdf Fixed Inductors 2.7uH 1.56A SMD PWR IND UNSHIELD