CDH38D11SNP-330MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11S.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 500MA 1.32 OHM
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 33uH 0.44A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SNP-330MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SNP-330MC Виробник : Sumida CDH38D11S_38D11SLD-523424.pdf Power Inductors - SMD 33uH 0.44A SMD PWR IND UNSHIELD