CDH38D11SNP-390MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11S.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 39UH 440MA 1.56 OHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD 39uH 0.4A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SNP-390MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SNP-390MC Виробник : Sumida CDH38D11S.pdf Power Inductors - SMD 39uH 0.4A SMD PWR IND UNSHIELD