CDH38D11SNP-4R7MC Sumida America Components Inc.
CDH38D11S.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 4.7UH 1.2A 189.6 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 4.7uH 1.2A SMD PWR IND UNSHIELD.
Інші пропозиції CDH38D11SNP-4R7MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D11SNP-4R7MC Виробник : Sumida CDH38D11S_38D11SLD-523424.pdf Fixed Inductors 4.7uH 1.2A SMD PWR IND UNSHIELD