CDH38D16BNP-220MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 650MA 412MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.159" L x 0.150" W (4.05mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 412mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 360mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 650 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 650MA 412MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.159" L x 0.150" W (4.05mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 412mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 360mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 650 mA.
Інші пропозиції CDH38D16BNP-220MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D16BNP-220MC Виробник : Sumida CDH38D16B.pdf Fixed Inductors 22uH 0.36A SMD PWR IND UNSHIELD