CDH38D16BNP-5R6MC Sumida America Components Inc.
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 5.6UH 1.2A 139MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.159" L x 0.150" W (4.05mm x 3.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
DC Resistance (DCR): 139mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 720mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 5.6 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 5.6UH 1.2A 139MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.159" L x 0.150" W (4.05mm x 3.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, DC Resistance (DCR): 139mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 720mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 5.6 µH, Current Rating (Amps): 1.2 A.
Інші пропозиції CDH38D16BNP-5R6MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH38D16BNP-5R6MC Виробник : Sumida CDH38D16B.pdf Fixed Inductors 5.6uH 0.72A SMD PWR IND UNSHIELD