CDH50D48NP-471KC Sumida America Components Inc.
CDH50D48.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 470UH 270MA 2.59OHM SM
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.213" L x 0.197" W (5.40mm x 5.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.59Ohm
Current - Saturation (Isat): 275mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Inductance: 470 µH
Current Rating (Amps): 270 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 470UH 270MA 2.59OHM SM, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.213" L x 0.197" W (5.40mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.59Ohm, Current - Saturation (Isat): 275mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Inductance: 470 µH, Current Rating (Amps): 270 mA.