CDH53-100LC Sumida America Components Inc.
CDH53%20S-074-506.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.23A 160MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.23 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1.23A 160MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±15%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.23 A.
Інші пропозиції CDH53-100LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53-100LC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH53%20S-074-506.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.23A 160MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±15%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.23 A