CDH53NP-100LC
CDH53NP-100LC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.23A 160 MOHM
на замовлення 332 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDH53NP-100LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-100LC CDH53NP-100LC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Fixed Inductors 10uH 1.23A
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CDH53NP-100LC CDH53NP-100LC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH53.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.23A 160 MOHM
на замовлення 9 шт: