CDH53NP-101JC
CDH53NP-101JC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 370MA 1.57OHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR): 1.57Ohm Max
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 370 mA
на замовлення 1227 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 370MA 1.57OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, DC Resistance (DCR): 1.57Ohm Max, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.126" (3.20mm), Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 370 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-101JC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Power Inductors - SMD 100uH 0.37A
на замовлення 17 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
CDH53NP-101JC CDH53NP-101JC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH53.pdf Description: FIXED IND 100UH 370MA 1.57OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 370 mA