CDH53NP-2R2MC
CDH53NP-2R2MC Sumida America Components Inc.
CDH53.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 2.2UH 2.03A 66 MOHM
на замовлення 4500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 2.2uH 2.03A 20% SMD PWR IND.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH53NP-2R2MC CDH53NP-2R2MC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH53.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.03A 66 MOHM
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
CDH53NP-2R2MC Виробник : Sumida CDH53-515411.pdf Fixed Inductors 2.2uH 2.03A 20% SMD PWR IND