CDH73NP-100MC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 1.2A 77 MOHM SMD
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CDH73NP-100MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-100MC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 10uH 1.2A SMD PWR IND