CDH73NP-101KC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 100UH 370MA 700 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 100uH 0.37A 10% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-101KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-101KC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 100uH 0.37A 10% 1KHz SMD PWR IND