CDH73NP-121KC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 120UH 350MA 890 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 120uH 0.35A 10% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-121KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-121KC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 120uH 0.35A 10% 1KHz SMD PWR IND