CDH73NP-150LC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 1A 110 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 1A 15% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-150LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-150LC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 15uH 1A 15% 1KHz SMD PWR IND