CDH73NP-151KC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 150UH 310MA 1.04 OHM
Написати відгук
Fixed Inductors 150uH 0.31A 10% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-151KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-151KC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 150uH 0.31A 10% 1KHz SMD PWR IND