CDH73NP-180LC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 18UH 900MA 130 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 18uH 0.9A 15% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-180LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-180LC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 18uH 0.9A 15% 1KHz SMD PWR IND