CDH73NP-181KC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 180UH 280MA 1.22 OHM
Написати відгук
Fixed Inductors 180uH 0.28A 10% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-181KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-181KC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 180uH 0.28A 10% 1KHz SMD PWR IND