CDH73NP-220LC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 22UH 810MA 180 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 22uH 0.81A 15% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-220LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-220LC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 22uH 0.81A 15% 1KHz SMD PWR IND