CDH73NP-330KC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 33UH 660MA 240 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 33uH 0.66A 10% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-330KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-330KC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 33uH 0.66A 10% 1KHz SMD PWR IND