CDH73NP-470KC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 47UH 560MA 350 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 47uH 0.56A 10% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-470KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-470KC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 47uH 0.56A 10% 1KHz SMD PWR IND