CDH73NP-680KC Sumida America Components Inc.
CDH73.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 470MA 510 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 68uH 0.47A 10% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH73NP-680KC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH73NP-680KC Виробник : Sumida CDH73-523425.pdf Fixed Inductors 68uH 0.47A 10% 1KHz SMD PWR IND