CDH74NP-100LC
CDH74NP-100LC Sumida America Components Inc.
CDH74.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 10UH 2.75A 56 MOHM SMD
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 10uH 2.75A 15% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH74NP-100LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH74NP-100LC CDH74NP-100LC Виробник : Sumida CDH74-523398.pdf Fixed Inductors 10uH 2.75A 15% 1KHz SMD PWR IND
на замовлення 776 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
CDH74NP-100LC CDH74NP-100LC Виробник : Sumida America Components Inc. CDH74.pdf Description: FIXED IND 10UH 2.75A 56 MOHM SMD
на замовлення 9 шт: