CDH74NP-120LC
CDH74NP-120LC Sumida America Components Inc.
CDH74.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 12UH 2.45A 65 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 12uH 2.45A 15% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH74NP-120LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH74NP-120LC Виробник : Sumida CDH74-523398.pdf Fixed Inductors 12uH 2.45A 15% 1KHz SMD PWR IND