CDH74NP-121JC
CDH74NP-121JC Sumida America Components Inc.
CDH74.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 120UH 730MA 620 MOHM
Написати відгук
Fixed Inductors 120uH 0.73A 5% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH74NP-121JC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH74NP-121JC Виробник : Sumida CDH74-523398.pdf Fixed Inductors 120uH 0.73A 5% 1KHz SMD PWR IND