CDH74NP-150LC
CDH74NP-150LC Sumida America Components Inc.
CDH74.pdf
Виробник: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 15UH 2.1A 83 MOHM SMD
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 2.1A 15% 1KHz SMD PWR IND.
Інші пропозиції CDH74NP-150LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CDH74NP-150LC Виробник : Sumida CDH74-523398.pdf Fixed Inductors 15uH 2.1A 15% 1KHz SMD PWR IND